Pozitif Teknik DünyasıPozitif Teknik

Pozitif Teknik, Çerkezköy merkezli olarak faaliyet gösteren firmamız bünyesinde bulunan profesyonel ekip ve ekipmanlar ile gerek Çerkezköy gerekse yakın merkezde bulunan kombi kullanıcılarının servis taleplerini çözmek üzere kurulmuş bir Çerkezköy kombi servisidir.

Faaliyetlerimize başladığımız günden bu güne kadar pek çok müşterimizin yüzündeki gülümseme olduk. Firmamızda her marka model kombileriniz için tamir bakım ve teknik servis hizmetleri alabilirsinizkurumsal resim

Firmamız her marka kombinin tamiri itina ile yapılmaktadır. Firmamız özel bir kombi servisidir. Bizlere 7/24 müşteri hizmetlerimizden ulaşabilir servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Sizlere hizmet verirken müşteri memnuniyetini kendimize birinci hedef olarak belirledik. Sürekli olarak kendi içimizde hizmet standartlarımızı en üst seviyeye çıkarma gayretinde olduk. Sizinle büyüdük sizinle bu günlere geldik. Durmadan yorulmadan hizmetlerimizi devam ettirmenin ve yüzünüzdeki gülümseme olmanın gururunu yaşadık.

Bu içeriği paylaş !


İkinci El Kombi Dünyası

İkinci El Kombi Dünyası

Firmamızda her keseye uygun, her bütçeye uygun ikinci el komilerin satışı yapılmaktadır.

ayrıntılar...

Petek Temizliği

Petek Temizliği

Kalorifer tesisatında bulunan peteklerin düzenli olarak temizliğinin yapılması kombinizde yüksek derece verim almanız için önemlidir.

ayrıntılar...

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri

Firmamız kombi kart tamirinin yanı sıra kullandığınız kombi markasına ait orjinal yada yan sanayi kombi kartları da takmaktadır.

ayrıntılar...

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Kombi servisi çağrı merkezine yaptığınız aramada kombinizin marka ve modelini belirtmenizde fayda vardır.

ayrıntılar...